Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Sistem içerisinde kullanıcıların uyması gereken bazı kullanım şartları bulunmaktadır. Örnek olarak cookie politikaları otomatik olarak kabul edilir. Bu kullanım şartları üye kaydı formunda bulunarak zorunlu bir şekilde kabul edilmektedir. Hiçbir kullanıcı bu kullanım koşullarının dışına çıkamamakla birlikte uymak zorundadır. Her kullanıcının otomatik bir şekilde kabul ettiği bu kullanım şartları sistemin çok daha sağlıklı ve dik durmasını sağlamaktadır. Kullanım şartları olmadığı takdirde sistem içerisinde hiçbir şekilde disiplin ve düzen olamayacağı için her kullanıcının bu şartlara uyması gerekmektedir.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

Kullanım Şartlarına Uyulmazsa Ne Olur?

Sistem içerisinde bulunan kullanım şartlarına uyulmazsa, ilgili kullanıcı sistemden geçici olarak ya da süresiz bir şekilde uzaklaştırılır. Maalesef ki sistemin çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olması için böyle bir zorunluluk bulunmaktadır. Sistemimiz kurulduğu günden beri bu kullanım şartları ile ayakta durmaktadır. Eğer ki bu kullanım şartları uyulmaz ise ilgili kullanıcı sistemden mecburen uzaklaştırılır. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemeyen kullanıcıların bu kullanım şartlarını dikkatli bir şekilde baştan sona okuması ve anlaması gerekir.

Üyelerin Hakları

Sistem içerisinde kaydı olan bütün üyelerin belirli hakları bulunmaktadır. Üye kaydı yaparken bu haklara ve şartlara ulaşmak mümkündür. Bu hakların detaylı bir şekilde okunması gerekmektedir. Hakların detaylı bir şekilde okunması ve anlaşılması herhangi bir durumda nasıl bir hak talebinde bulunulması gerektiği konusunda yardımcı olmaktadır. Eğer ki kullanıcının haklı olduğu bir durum ile karşılaşırsa sistem hızlı bir şekilde bunu yerine getirir ve kullanıcının hakkını göz ardı etmez. Hak talebinde bulunurken sisteme oldukça açık ve düzgün bir dilde anlatılması gerekmektedir.

Siteye Kaydol

Sistem içerisinde bazı durumlar vardır ki sistem hiçbir şekilde sorumluluk almaz. Hesap çalınması gibi durumların tamamen kullanıcının sorumluluğunda olması bunlardan bir tanesidir. Böyle bir durumda sistem hiçbir şekilde yardım sağlayamaz. Kullanıcıların hesap ile ilgili bütün bilgilerini gizli saklı tutması gerekmektedir. Aksi halde sistem hiçbir şekilde yardım edemez. Üye kaydı esansında bunun gibi durumların tamamen kulacının sorumluğunda olduğu söylenmektedir. İlgili kullanım şartları belgesini detaylı ve baştan sona okumak kullanıcıları çok daha bilgilendirmektedir. Kullanıcının sorumluluğunda olan durumlar detaylı bir şekilde anlatılmıştır.